Canlı TV - Yardım


Taraycı
Canli TV yayınlarında sıkıntı yaşıyorsanızsa buna sebep aşağıda gösterilen sorunlardan bir sebep olabilir. Canlı TV player sorunu yaşıyorsanızsa HTML5 destekli taraycı kulandığınızdan emin olun aksi taktirde yayınlar açılmayabilir. Taraycınızın HTML5 olmasına ve güncel olması önemli olmasını unutmayın. Taraycıların genelikle player otomatik oynatmaya kapalı gelmektedit isterseniz bunu yenide ayarlaya bilirsiniz. Yayınları sorunsuz takip etmek için önerilen taraycılar Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Yandex Browser, Safari, Opera gibi HTML5 tarayclar son sürümleri. Mobil veya Android kulanıclarıda bu önerileri dahildir. Diger platformalar Smart tv Android tv kulanıclarıda bu önerileri dahildir.

Diger
TV canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa öncelikle doğru bir tarayıcı kullandığınızdan emin olun.
Canlı TV olarak internet yayınlarını sorunsuz olarak takip edebilmeniz için Chrome, Explorer ve Firefox tarayıcların tavsiye ediyoruz.
TV, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa tarayıcı güncelemeyi deneyebilirsiniz bu sorunu cözebilir.
Bu tarayıcılardan birini kullandığınız halde yayınların tamamnı izlemekte sorun yaşıyorsanız, kullandığınız bilgisayarda yada bulunduğunuz ağda TCP 1935 portunun kapatılmadığından emin olun.
Sitemizde yer alan yayınları izleyebilmek için TCP 1935 protunuzun açık olması gerekmektedir.
Standart bilgisayarlarda ve ağlarda TCP 1935 portu açık olarak gelmektedir. Fakat aşağıdaki durumlar bu portun kapalı olmasına neden olabilir.
TV, canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa bu sizin internet bağlantınızın hız sorunu olabilir.
TV canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa bu sizin kulandığınız ınternet taraycısının javascript eklentisi aktıf olmasından emin olun.
TV canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa internet tarayıcınızın Çerezleri temizleyin.
TV canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa bilgisayarınızda yüklü olan bir anitvirüs yada güvenlik programı TCP 1935 nolu portunuzu kapatmış olabilir.
TV canlı yayın sorunu yaşıyorsanızsa kullandığınız modem tarafından herhangi bir gerekçe ile TCP 1935 portu kapatılmış olabilir.
Modem ayarlarınıza girerek gerekli portu açabilirsiniz.
Sitemizde izlemek istediyiniz TV kanallın isimini bize göndere bilirsiniz.
Diger sorunlar icin iletişime geciniz.