Kanal D Arka Sokaklar

2021-07-09
1881
1881

Kanal D Arka Sokaklar


Kanal D Arka Sokaklar - SEZON FİNALİ

18 Haziran 2021 Cuma günü gösterilen Arka Sokaklar'ın sürem finalide. Ekip, şok üzerine şok yaşıyor!.
Savcı Faruk’un yerini bulmak için güvenlik kırmızı alarmdadır. Aycan ise, Engin Müdür’ün bebeğini kaçırmak suretiyle pusudadır ve Ferhat Mazı ile alakalı ekibin işine yarayacak bir bilgiyi Ezgi’ye iletir. İfşa edilmenin cezasını vermek amacıyla harekete geçen Ferhat’ın, ekipten ve Aycan’dan alacağı intikam ağır olacaktır.

VE Arda, Cemal ve Ezgi trafik ekipleriyle beraber görevdeyken kontrole girmek istemeyen Kazım, bir polise çarpıp kaçar. Ekibimiz Kazım’ı yakalar ve adliyeye sevk eder. Adliyeden kaçmak suretiyle plan meydana getiren Kazım, insanları rehin alarak vaka çıkarır. Pınar ve Ali, O sırada boşanma davalarını geriye çekmek için adliyeye mahgemesine gelmiştir. Rıza Baba’da adliyededir. Rıza Baba Pınar ve Ali’nin davasının düştüğünü öğrendikte tepkisini koyar. Bu sırada adalet sarayı binasında hareketlilik başlamıştır. Rıza Baba ve Ali irkilirler silah seslerini duyan . Pınar Adliye’den dışarıya çıkartılır. Rıza Baba ve Ali içeride kalır.

Aldığı yurt dışı bazlı proje teklifinin heyecanını yaşayan Tekin, bir de Zeliha’ya öneri gelmesiyle çifte saadet yaşar. Zeliha bir yanı buruk da olsa ayağına kadar gelen bu fırsatı geri çevirmek istememektedir. Hüsnü amirin’nün de rızasını alarak Tekin ve Zeliha Almanya yolcusudurlar. Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle yeni sezonda da Kanal D'de izleyebilirsiniz!